Колектив «Чисто-намисто» БТШ Білогірської селищної ради став призером фестивалю "За сонячним колесом"

Дата: 12.03.2021 14:58

Звичаї та обряди відіграють важливе значення в наш час, цей багатий скарб традиційно передається нам із покоління в покоління.

Вже традиційно, раз у два роки, Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводить фестиваль фольклорних колективів «За сонячним колесом» закладів загальної середньої та позашкільної освіти, з метою виявлення талановитих дітей та підтримки кращих дитячих

фольклорних колективів, збереження надбань національно - культурної спадщини, підвищення духовності та патріотизму підростаючого покоління, відродження традицій і обрядів, що побутували на Поділлі. У цьому році у зв'язку з пандемією захід було проведено у дистанційному форматі.

Білогірську селищну раду представляв на фестивалі дитячий фольклорний колектив «Чисто-намисто» Будинку творчості школярів (керівник – Олена Зубок) з фольклорною програмою «Дівич-вечір».

Серед 30 фольклорних колективів, наш колектив «Чисто-намисто» посів 1-2 місце серед 22 селищних громад та отримав диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо колектив з чудовими результатами! Бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, весняного настрою та здійснення мрій!