Виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян

Дата: 15.03.2021 15:58

Додаток до рішення

«Про затвердження переліку

адміністративних послуг, які надаються

через надання адміністративних

послуг Білогірської селищної ради

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНИВНОЇ ПОСЛУГИ

(назва адміністративної послуги)

Білогірської селищної ради

(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, - суб’єкта надання адміністративної послуги)

1.

Інформація про ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Білогірської селищної ради

Адреса: вул. Шевченка, 44, смт. Білогіря, Хмельницька область, 30200

Тел.:(241-)2-12-55

Веб-сайт:

Електроннна пошта: bsr_bil@ukr/net

Режим роботи:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 по 17.00

Вівторок з 08.00 по 20.00.

Субота з 08.00 по 12.00

Без перерви на обід.

Неділя – вихідний день.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2.

Законодавство України

Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 785 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян». Законами України  "Про  статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ),  "Про  жертви нацистських переслідувань"  ( 1584-14 )  та  "Про основні   засади соціального захисту ветеранів праці  та  інших  громадян  похилого віку в Україні" ( 3721-12 ).

Умови отримання адміністративної послуги

3.

Підстава для отримання

Підставою   для   виплати   грошової  компенсації заява та всі подані
документи.

4.

Перелік необхідних документів

1.  Заява особи з інвалідністю про виплату грошової компенсації.

2. Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

3. Документ про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки, що засвідчує проходження особою з інвалідністю санаторно-курортного лікування (тільки для виплати грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування).

4. Довідка з місця роботи (навчання) про те,  що особа протягом  трьох років не одержувала безоплатну санаторно-курортну путівку – для осіб з інвалідністю, які  працюють  (навчаються).

5. Посвідчення особи з інвалідністю, що підтверджує належність до даної категорії осіб.

6. Паспорт громадянина України

5.

Спосіб подання документів

надіслання їх поштою або в електронній   формі   (через  офіційний  веб-сайт  Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів  місцевого  самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

6.

Платність (безоплатність) надання.

Адміністративна послуга надається безоплатно

7.

Строк надання

один раз на два роки з дня звернення із заявою про   виділення   путівки  або  виплату  грошової  компенсації  за бажанням,   якщо  ці  особи  протягом  двох  років  не  одержували безоплатних  санаторно-курортних  путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або  медичних протипоказань.  {  Абзац перший пункту 2 в редакції Постанови  КМ  N  617  (  617-2008-п ) від 09.07.2008; із змінами,внесеними  згідно  з  Постановою  КМ  N  1017  ( 1017-2017-п ) від20.12.2017 }

8.

Перелік підстав для  відмови у наданні

У разі смерті особи,  яка мала право на  грошову  компенсацію
або   компенсацію   вартості   самостійного   санаторно-курортного
лікування, не одержана нею сума не виплачується.

9.

Результат надання адміністративної послуги

Отримання грошової компенсації.

10.

Способи отримання відповіді (результату)

Отримувача інформують про можливість отримати послугу у письмовій формі або в телефонному режимі.