Надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

Дата: 15.03.2021 16:07

Додаток до рішення

«Про затвердження переліку

адміністративних послуг, які надаються

через надання адміністративних

послуг Білогірської селищної ради

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

(назва адміністративної послуги)

Білогірської селищної ради

(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, - суб’єкта надання адміністративної послуги)

1.

Інформація про ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Білогірської селищної ради

Адреса: вул. Шевченка, 44, смт. Білогіря, Хмельницька область, 30200

Тел.:(241-)2-12-55

Веб-сайт:

Електроннна пошта: bsr_bil@ukr/net

Режим роботи:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 по 17.00

Вівторок з 08.00 по 20.00.

Субота з 08.00 по 12.00

Без перерви на обід.

Неділя – вихідний день.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2.

Законодавство України

Закон України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні від 06 жовтня 2005 року № 2961-IV. Постанова Кабінету Міністрів України від 08.12.2006 № 1686 „Про затвердження Державної типової програми реабілітації осіб з інвалідністю”; постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 757 „Про затвердження Положення про індивідуальну програму реабілітації особи з інвалідністю”; постанова Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 „Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)”. Наказ Мінсоцполітики від 27.09.2018  № 1423 Про затвердження форм документів щодо направлення окремих категорій осіб на комплексну реабілітацію (абілітацію)

Умови отримання адміністративної послуги

3.

Підстава для отримання

Індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю, розроблена на підставі Державної типової програми реабілітації; висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності).

Для одержання послуги отримувачі або їх законні представники звертаються до уповноважених органів за місцем проживання (перебування).

4.

Перелік необхідних документів

1.Заява про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) встановленої форми;

2.Індивідуальна програма реабілітації, видана медико-соціальною експертною комісією, лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю);

3.Висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) з рекомендаціями щодо проходження комплексної реабілітації (абілітації) в установі;

4.Паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) або інший документ, що посвідчує особу;

5.Документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

6. Документ про освіту (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації);

7.Виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о);

8. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (для отримувачів, які є внутрішньо переміщеними особами)

Примітка: копії документів звіряються з оригіналами та завіряються адміністратором центру надання адміністративних послуг

5.

Спосіб подання документів

Заява та документи подаються особою з інвалідністю особисто або її законним представником, законним представником дитини з інвалідністю або дитини віком до трьох років, яка належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

6.

Платність (безоплатність) надання.

Адміністративна послуга надається безоплатно

7.

Строк надання

Про прийняте рішення щодо направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) отримувач послуги інформується протягом 5 робочих днів;

реабілітаційна установа ще протягом п’яти робочих днів розглядає документи і надсилає місцевому органові соціального захисту населення та отримувачу послуги або його законному представникові рішення про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) із зазначенням дати початку курсу реабілітації.

8.

Перелік підстав для  відмови у наданні

Подання документів не в повному обсязі

9.