Виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Дата: 15.03.2021 16:10

Додаток до рішення

«Про затвердження переліку

адміністративних послуг, які надаються

через надання адміністративних

послуг Білогірської селищної ради

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНИВНОЇ ПОСЛУГИ

(назва адміністративної послуги)

Білогірської селищної ради

(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, - суб’єкта надання адміністративної послуги)

1.

Інформація про ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Білогірської селищної ради

Адреса: вул. Шевченка, 44, смт. Білогіря, Хмельницька область, 30200

Тел.:(241-)2-12-55

Веб-сайт:

Електроннна пошта: bsr_bil@ukr/net

Режим роботи:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 по 17.00

Вівторок з 08.00 по 20.00.

Субота з 08.00 по 12.00

Без перерви на обід.

Неділя – вихідний день.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2.

Законодавство України

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року №268 «Про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» та одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Умови отримання адміністративної послуги

3.

Підстава для отримання

Указу Президента України про присвоєння жінці почесного звання "Мати-героїня"

4.

Перелік необхідних документів

Для отримання винагороди жінка, якій присвоєно почесне звання, або уповноважена нею особа подає за місцем реєстрації зазначеної жінки такі документи:

{Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 71 від 04.02.2013; в редакції Постанови КМ № 1035 від 28.10.2020}

заяву про виплату винагороди із зазначенням способу виплати відповідно до пункту 6 цього Порядку;

копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім'я та по батькові, місце реєстрації.

{Абзац четвертий пункту 4 виключено на підставі Постанови КМ № 779 від 11.07.2011}

5.

Спосіб подання документів

поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

6.

Платність (безоплатність) надання.

Адміністративна послуга надається безоплатно

7.

Строк надання

Опрацювання документів уповноваженим органом  відбувається у міру надходження заяв.

8.

Перелік підстав для  відмови у наданні

Відсутність у жінки почесного звання України „Мати-героїня” та подання документів до заяви не в повному обсязі.

9.

Результат надання адміністративної послуги

Призначення державної соціальної допомоги / відмова у призначенні державної соціальної допомоги

10.

Способи отримання відповіді (результату)

Допомогу можна отримати через поштове відділення зв’язку або через уповноважені банки, визначені в установленому порядку.

Повідомлення про призначення допомоги (відмову у призначенні) видається (надсилається поштою) одержувачу, про що робиться відповідний запис у журналі видачі довідок та повідомлень