Дата: 16.03.2021 16:02

послуг Білогірської селищної ради

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

(назва адміністративної послуги)

Білогірської селищної ради

(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, - суб’єкта надання адміністративної послуги)

1.

Інформація про ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Білогірської селищної ради

Адреса: вул. Шевченка, 44, смт. Білогіря, Хмельницька область, 30200

Тел.:(241-)2-12-55

Веб-сайт:

Електроннна пошта: bsr_bil@ukr/net

Режим роботи:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 по 17.00

Вівторок з 08.00 по 20.00.

Субота з 08.00 по 12.00

Без перерви на обід.

Неділя – вихідний день.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2.

Законодавство України

Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі – Закон) визначено право постраждалих громадян на позачергове щорічне безплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням чи отримання за їх бажанням грошової компенсації.

З 1 січня 2018 року громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які відповідно до Порядку надання щорічної допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854, звернулися до органів соціального захисту населення за місцем проживання із заявою на отримання компенсації замість путівки, будуть отримувати таку компенсацію.

Розмір компенсації буде становити 35 відсотків чинного на 01 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні). Це визначено постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 838 „Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” .

Умови отримання адміністративної послуги

3.

Підстава для отримання

Виплата грошової компенсації за путівку проводиться на підставі медичних рекомендацій відповідно до законодавства, що визначає право осіб з інвалідністю на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, у розмірах, визначених законом

4.

Перелік необхідних документів

1) громадянином, віднесеним до категорії 1:

довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою);

копію паспорта.

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою;

2) одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює:

довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);

копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;

довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб.

5.

Спосіб подання документів

Заява та документи подаються уповноваженим представником сім’ї – особисто або законним представником особи у паперовій формі

6.

Платність (безоплатність) надання.

Адміністративна послуга надається безоплатно

7.

Строк надання

Послуга надається щорічно у межах бюджетних коштів, виділених на бюджетну програму «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.

8.

Перелік підстав для  відмови у наданні

Послуга не надається у разі подання встановленого переліку документів не у повному обсязі, через відсутність коштів для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.

9.

Результат надання адміністративної послуги

Виплату можна отримати через: поштове відділення, банківський рахунок.

10.

Способи отримання відповіді (результату)

Повідомлення про виплату / відмову у виплаті грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки отримувач отримує письмово.