Третє засідання комісії з питань ТЕБіНС

Дата: 22.03.2021 11:54

22 березня 2021 року під головуванням Білогірського селищного голови Василя Мельника відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В ході засідання було розглянуто питання посилення протиепідемічних заходів та заборони на території Білогірської селищної ради у зв’язку з різким збільшенням кількості захворювань мешканців на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Комісією було прийнято рішення заборонити на період карантину:

? всі масові(розважальні, спортивні, соціальні, рекламні та інші) заходи, окрім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування;

? приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;

? приймання відвідувачів у закладах розважальної діяльності;

проведення релігійними організаціями богослужінь (винятком являється можливість розміщення присутніх осіб з розрахунком 1 людина на 10 квадратних метрів);

? відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту (винятком являються законні представники, члени родини при умові дотримання всіх протиепідемічних заходів);

? обмежити кількість перебування осіб в закладах громадського харчування з розрахунком не більше двох осіб за одним столом;

? рекомендувати комунальним закладам освіти по завершенню весняних канікул перейти на дистанційну форму навчання.

Також були розглянуті питання щодо заходів з запобігання і протидії пожежам в природних екосистемах, лісах, торфовищах і сільгоспугіддях та забезпечення протипожежного водопостачання в громаді.

Протиепідемічні заходи та заборони вступають в дію 22 березня 2021 року та будуть діяти до наступного засідання місцевої комісії з питань ТЕБіНС, про підсумки та рішення якого буде повідомлено на офіційних веб-ресурсах Білогірської селищної ради.