Своє 95-ліття відсвяткувала жителька Білогірської громади Бойчук Надія Дем’янівна

Дата: 22.03.2021 18:14

95 років вік, який уособлює собою мудрість та доброту. Бойчук Надія Дем’янівна, яка сьогодні святкує досить рідкісний в наш час ювілей, являється яскравим зразком, як в настільки почесному віці залишатися прикладом для величезної родини, порадницею, люблячою матір’ю, бабусею, прабабусею.

Оглядаючись на прожиті роки ювілярці дійсно є чим пишатися. Все життя вона пропрацювала в колгоспі, дала дорогу в життя 10 дітям. Сьогодні вона може гордитися 17 внуками, 19 правнуками з уст яких протягом дня не затихають слова подяки й привітання.

Білогірська селищна рада в особі заступника селищного голови Сергія Мусіюка приєдналась до вітань ювілярки. Хочеться побажати Надії Дем’янівні якомога більше світлих та сонячних днів, турботи від близьких людей, міцного здоров’я та в такому ж бадьорому настрої, як сьогодні, зустріти свій наступний ювілей.