Прийми участь в наступному етапі розробки Стратегії розвитку Білогірської громади

Дата: 24.03.2021 08:38

Шановні жителі Білогірської громади!

Білогірська селищна рада продовжує розроблення Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. На днях відбулося чергове засідання робочої групи на якому були підведені попередні підсумки та обговорені наступні кроки, про що повідомлялося на офіційних веб-ресурсах Білогірської селищної ради.

На наступному етапі окрім членів робочої групи необхідна ваша допомога для створення аналізу порівняльних переваг методом SWOT-матриці. Метод полягає в визначені конкурентних переваг, викликів, захищеності та ризиків, які дозволяють виявити взаємозв'язки між внутрішніми чинниками – сильними та слабкими сторонами суб’єкта аналізу та зовнішніми впливами – можливостями та загрозами. Прохання до кожного активного та небайдужого мешканця Білогірської громади взяти участь в опитуваннях, посилання на які приведені нижче. Це займе у вас не більше 10-15 хвилин, проте стане вашим внеском в розвиток громади та формування Стратегії розвитку на найближчі роки.

Виберіть сильні сторони вказаних можливостей - Варіант №1

Виберіть слабкі сторони вказаних можливостей  - Варіант №2