В Білогірській громаді розпочалась вакцинація

Дата: 26.03.2021 14:42

В Білогірській громаді розпочався перший етап вакцинації від коронавірусу. На даний момент для потреб громади було виділено 300 доз вакцини Covishield, яку згідно з рекомендаціями МОЗ України буде розподілено між медиками, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персоналом та мешканцями закладів для літніх людей.

Першими вакцину отримали працівники КНП "Білогірська ПМСД" та адмінкорпус КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня». Нагадаємо, що з 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19 через гарячу лінію МОЗ, або портал та додаток Дія, де кожен охочий буде поставлений на електронну чергу.