Озеленненя населених пунктів Білогірської громади

Дата: 17.04.2021 08:12

Дерева, зелені насадження - легені нашої планети. У наш час, враховуючи далеко не найкращу екологію, дуже важливо подбати про майбутнє.

Саме тому по старостатах Білогірської громади стартувала кампанія по озелененню населених пунктів. Одними з перших, хто долучилися до ініціативи стали Старостинські округи №6 та №9, старости Вадим Габатель та Петро Данилюк. Протягом останніх днів було висаджено більше сотні саджанців, які в майбутньому стануть окрасою старостатів.

Хочеться висловити подяку всім небайдужим мешканцям Гулівців, Великих Калетинець та прилеглих сіл, які долучилися до доброї справи. Разом робимо громаду кращою!