Відбулися навчання по підвищенню кваліфікації ПОГ Білогірської громади

Дата: 21.04.2021 19:11

Одним із пріоритетів Білогірської селищної ради являється безпека місцевих жителів. Гарантувати спокій на вулицях громади можливо лише за умови плідної співпраці з органами правопорядку.

Саме тому в Білогірській громаді активно реалізовується проєкт «Поліцейський офіцер громади», як підтвердженням цього може стати розпочате будівництво та облаштування чотирьох додаткових дільниць в селах Гулівці, Юрівка, Велика Боровиця та Залужжя.

Проте, окрім інфраструктури важливу роль відіграють професійні навики поліцейських офіцерів громади. Сьогодні в рамках програми ICITAP експертами було проведено навчання для підвищення кваліфікації місцевих охоронців правопорядку, була проведена відеоконференція з менторами із Канади, обговорені проблемні питання та способи їх вирішення.