Весняна толока...

Дата: 28.04.2021 10:54

Берегти чистоту довкілля обов’язок кожного свідомого громадянина нашої держави. Проте, на жаль, далеко не кожен розуміє наскільки важливе це має значення. Донести, чи довести сміття до урни, сміттєзвалища, для багатьох досить часто стає непосильним завданням.

В рамках традиційного весняного масового прибирання працівники Білогірської селищної ради прибрали узбіччя від перехрестя «Марунича» до «Семенівського перехрестя». Була прибрана прибережна зона річки Горинь. В результаті було зібрано понад 80 мішків сміття.

Хочеться вкотре закликати місцевих мешканців берегти чистоту та навколишнє середовище. Громада розпочинається з кожного з нас.