Чисте довкілля – чисте сумління

Дата: 29.04.2021 14:21

Працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» активно долучилися до традиційного масового заходу з благоустрою, озеленення, та впорядкування території. За доброю традицією було прибрано територію біля пам’ятника «Воїнів загиблих в часи 2-ї Світової війни». Крім того, працівники прибрали також територію прилеглу до адмінбудівлі Центру, побілили дерева та бордюри, на клумбах посадили весняні квіти.

Так прибрана територія приємно радує погляд, обабіч дороги зеленіє молода травичка, ніби дякує людям за чисті узбіччя. Проте слід пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.