Привітання з Днем матері сім'ї воїнів, що загинули в АТО

Дата: 07.05.2021 14:36

Кровопролитна війна з Росією нанесла безліч глибоких ран на серцях жінок, матерів по всій країні. На жаль, не стала виключенням і Білогірська громада, яка втратила Романа Матвійця, Олександра Омельчука та Федора Лопацького, які пожертвували своїм життям боронячи рідну землю.

Напередодні Дня матері представники Білогірської селищної ради від імені селищного голови Василя Мельника відвідали сім’ї загиблих воїнів-захисників АТО. Разом з військовим комісаром Білогірського ТЦК та СП Ігорем Новосядлим та представником ТОВ НВА "Перлина Поділля" Валентином Лосовським привітали жінок з прийдешнім святом, обговорили проблемні питання та висловили слова підтримки близьким.