Білогірська селищна рада розпочала співпрацю з благодійними фондами

Дата: 11.05.2021 16:18

Співпраця Білогірської селищної ради з благодійними фондами відкриває нові можливості. Яскравим відображенням даного співробітництва являється крайня допомога благодійних фондів Олександра Співака і «Зміцнення громад» Тетяни Василик, надана КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» та мешканцям Білогірської громади, які знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

Сьогоднішня зустріч стала першим кроком в партнерстві ХБФ «Калиновий шлях», БФ Олександра Співака, БФ «Зміцнення громад» та Білогірської селищної ради. Завдяки співпраці Білогірська лікарня отримала матраци, меблі, інвалідні коляски та інші речі необхідні для якісного функціонування. Жителі громади з важкими життєвими обставинами змогли отримати одяг та речі повсякденного вжитку, згідно з поданими ними заявами в місцевий благодійний фонд директором якого являється Микола Хоменко, котрий і координував ряд питань організованого заходу. Варто також відзначити допомогу генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука, який допоміг з організацією доставки допомоги в місця призначення.

По завершенню акції голова Білогірської селищної ради Василь Мельник та його заступник Сергій Мусіюк обговорили з представником благодійного фонду подальшу співпрацю та висловили слова подяки за допомогу.