Третє засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.05.2021 16:52

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось 12 травня 2021 року під головуванням заступника Білогірського селищного голови Романа Муляра розглянуто питання щодо призначення опіки і піклування та надання дозволу на тимчасове влаштування дитини до державного закладу.

В ході засідання комісії розглянуто надані документи, вислухано пояснення запрошених та прийнято відповідні рішення.

Підсумовуючи засідання комісії, Роман Муляр наголосив на необхідності тісної співпраці усіх суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері захисту дітей та вчасного і оперативного реагування на випадки потрапляння дітей у складні життєві обставини.