З Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 10:13

Шановні жителі Білогірської громади!

Сьогодні, 20 травня, ми відзначаємо Міжнародний день вишиванки. Це свято бере свій початок в травні 2006 року, коли студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк запропонувала таким чином відзначати день одного з головних символів нашого народу.

За досить короткий час свято набуло масштабів міжнародного рівня, що й не дивно. Відоме прислів’я гласить: «Нашого цвіту по цілому світу» і в цей день кожен, не тільки житель України, а й наша діаспора по всій планеті, одягнувши вишиванку з гордістю може заявити: Я – українець/українка і я цим пишаюсь!

В цей день хочеться привітати кожного патріота своєї країни, громади. Хочеться побажати кожному віру у світле майбутнє, натхнення та впевненості у завтрашньому дні. Любіть Україну, цінуйте традиції та культуру. Зі святом!

Голова Білогірської селищної ради

Василь МЕЛЬНИК