Огляд виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Дата: 21.05.2021 16:16

Наш народ завжди славився своєю культурою та традиціями. Споконвіків українська земля була багата на видатних художників, майстрів, митців. У кожному куточку нашої країни є таланти, чиє вміння творити прекрасне дійсно вражає і Білогірська громада не виключення.

Яскравим доказом став сьогоднішній огляд виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва організований місцевим Будинком творчості. Закладами загальної середньої та позашкільної освіти було підготовлено більше сотні виробів в більш ніж двадцяти техніках.

Початок заходу увінчався святковим флешмобом у виконанні талантів Білогірської школи мистецтв. Окрім можливості познайомитися з творчістю місцевих дарувань на виставці, присутнім було проведено сім майстер-класів вихованцями Будинку творчості.

Варто також відзначити і дві персональні виставки, які презентували Бідюк Анна (образотворче мистецтво) та Романюк Діана (в’язання гачком). По завершенню заходу начальник відділу освіти, туризму, молоді та спорту Ольга Баранчук подякувала усім за чудову організацію дійства та відмітили чудову роботу позашкілля громади.