95-ЛІТТЯ ВІДСВЯТКУВАЛА ЖИТЕЛЬКА БІЛОГІР’Я ГНІДО НАДІЯ РАДІОНІВНА

Дата: 31.05.2021 16:48

95 років - вік, який у своєму житті досягають одиниці. Гнідо Надія Радіонівна, яка сьогодні святкує досить поважний ювілей, все життя пропрацювала на різних роботах і телефоністкою радіовузла і в місцевому колгоспі, важкі випробування випали на її долю. Надія Радіонівна дала дорогу в життя чотирьом дітям. Сьогодні вона може гордитися вісьмома онуками, вісьмома правнуками, які з радістю шлють привітання бабусі.

Білогірська селищна рада в особі керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк, в.о. директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» Зої Басок приєдналась до вітань ювілярки. Хочеться побажати Надії Радіонівні міцного здоров’я, любові та підтримки рідних, близьких, невичерпної енергії, радісних та щасливих років життя. Нехай все зроблене Вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею.