В відділенні комплексної реабілітації відбулося свято приурочене до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 16:31

Сьогодні – 1 червня в відділенні комплексної реабілітації відбулося свято приурочене до Міжнародного дня захисту дітей «Хай щастю дитини не буде кінця». Дитинство це сама прекрасна мить нашого життя. Це пора сподівань та здійснення мрій. Водночас це свято і тих хто поряд з дітьми, хто піклується про них, допомагає твердо стати на ноги. Від нашої уваги, любові, піклування залежить доля маленьких, а згодом і дорослих людей.

З гарними, щирими привітаннями та подарунками: реабілітаційним обладнанням, оргтехнікою та солодощами завітали на свято: заступник голови Білогірської селищної ради – Сергій Мусіюк, керуюча справами виконкому – Юлія Панасюк, депутат Хмельницької обласної ради – Тетяна Крупа, представник ТОВ НВА «Перлина Поділля» – Валентин Лосовський, отець Олександр Теравський, в.о.директора «Центру надання соціальних послуг» - Зоя Басок та керівники установ соціальної сфери.

В свою чергу діти порадували присутніх святковою програмою. Свято пройшло в теплій, дружній та святковій атмосфері.