Своє 90-ліття відсвяткували Хохміч Микола Омелянович з Корниці та Мамчун Григорій Володимирович з Білогір’я

Дата: 06.06.2021 12:28

Багатим на ювілярів виявилося 6 червня. Сьогодні, свій 90-ий День народження відзначають відразу два жителі Білогірської громади, а саме Хохміч Микола Омелянович з Корниці та Мамчун Григорій Володимирович з Білогір’я. З нагоди свята іменинників відвідали представники Білогірської селищної ради, які від імені селищного голови Василя Мельника привітали ювілярів з круглою датою.

Хочеться побажати Миколі Омеляновичу та Григорію Володимировичу в першу чергу міцного здоров’я та бадьорості, що особливо важливо в настільки поважному віці. Бажаємо, щоб біля вас завжди були рідні й близькі вам люди, які оточували своєю турботою, а Ви в свою чергу, якомога довше допомагали їм своїм мудрим словом, порадами та ділилися життєвим досвідом. Зі святом!