ID-картка з КЕП: що важливо знати?

Дата: 09.06.2021 11:14

???? Це СУЧАСНО і ЗРУЧНО

Кваліфікований електронний підпис (КЕП, цифровий підпис) – невід’ємний елемент сучасного ділового світу. ID-картка з КЕП???? стає повноцінним засобом електронної ідентифікації, а значить - дає власникові можливість дистанційно користуватися державними е-сервісами, відкривати й вести бізнес, отримувати адміністративні та банківські послуги ????????

?? Переваги та універсальність використання електронного підпису на ID-паспорті підтверджується, у тому числі, багаторічним досвідом його використання у таких прогресивних країнах, як Німеччина, Естонія, Австралія та Сінгапур.

?? Наразі послугою із внесення КЕП на ID-картку, яку ДМС надає починаючи з лютого 2020 року, скористалися майже 3??3?? тисячі власників паспорта нового зразка.

???? Це ПРОСТО, ДОСТУПНО і БЕЗПЕЧНО

?? Отримати послугу із внесення КЕП на ID-картку можна за бажанням - після досягнення 18-річного віку;

?? послуга надається Міграційною службою безкоштовно;

?? КЕП можливо внести як одразу після отримання ID-картки, так і записати на видану раніше;

?? внести КЕП можна у будь-якому підрозділі ДМС, незалежно від місця реєстрації;

?? попередньо записуватися в електронну чергу НЕ потрібно;

?? для запису КЕП на ID-картку знадобиться особистий PIN-код (PIN 2), який власник ID обрав під час її отримання;

?? термін дії сертифікатів ключів КЕП становить 2 роки;

?? зчитування КЕП здійснюється за допомогою спеціального картрідера або смартфона з підтримкою технології NFC, а також відповідного програмного забезпечення для платформ Windows, MacOS, Android чи IOS.

?? Використання КЕП - безпечне, адже таємні ключі електронного підпису зберігаються на ID-картці у спеціальному захищеному чипі.

?? Станом на травень 2021 року в Україні оформлено понад 6?? мільйонів ID-карток і ДМС наразі має всі технічні можливості для внесення КЕП у кожну ID-картку, власникові якої виповнилось 18 років. Чекаємо на вас!????