Відбулися заходи присвячені до Дня медицинського працівника

Дата: 18.06.2021 18:42

Щороку, в третю неділю червня, в Україні відзначається День медичного працівника. Чи можна переоцінити їх роль в суспільстві? Навряд чи. Їх робочий день ненормований, цілодобово вони стоять на сторожі, в будь-який момент готові прийти на допомогу. В умовах пандемії коронавірусу, кожен з нас особисто переконався, наскільки важлива якісна та своєчасна допомога. Жертвуючи особистим життям, власним здоров’ям, медичні працівники залишаються вірні клятві Гіппократа за що їм честь та хвала.

Напередодні, в Центрі культури та дозвілля Білогірської селищної ради відбувся святковий концерт на честь працівників медичної сфери. Не обійшлося на святі й без почесних гостей, зокрема в заході взяли участь помічниця народного депутата України Олени Копанчук, помічниця депутата Хмельницької обласної ради Тетяни Крупи, яка передала мед.закладам орг.техніку, перший заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Олександр Мельник. Засновник ТОВ НВА «Перлина Поділля» та герой України Петро Іващук, приєднавшись до привітань вручив в.о. головного лікаря КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» Ользі Лівінчук святковий коровай та Грамоту Верховної Ради України, за заслуги перед українським народом та професійними, вольовими якостями у боротьбі з пандемією. Лунали слова привітань від Білогірського селищного голови Василя Мельника та його заступника Сергія Мусіюка, які також взяли участь в нагороджені переможців мистецького, дитячого конкурсу "Медики на захисту нашого здоров'я", який був проведений спільно з ТОВ НВА «Перлина Поділля» та КНП "Білогірська багатопрофільна лікарня". За хороший настрій в залі відповідали колективи Центру культури та дозвілля і Білогірської школи мистецтв.