День Конституції України

Дата: 28.06.2021 08:40

Одним із найбільших державних свят України на рівні з Днем незалежності являється День Конституції України. Рівно 25 років тому, в ніч з 27 на 28 червня 315 народних обранців ухвалили Основний Закон, за яким всі жителі держави живуть вже третє десятиліття.

Сьогодні в центральному парку Білогір’я відбулися заходи з нагоди свята. Білогірський селищний голова Василь Мельник виступив перед присутніми зі словами привітання та вручив пам’ятні подяки кращим представникам громади. За хороший настрій глядачів відповідали колективи Центру культури та дозвілля Білогірської селищної ради та Білогірської школи мистецтв. Спеціально запрошеними гостями стали співачка Shayri та Dj van Bill.

Свято було організоване за сприяння Білогірської селищної ради та депутата Хмельницької обласної ради Сергія Іващука. До організації святкування долучилися партнери-меценати: ТОВ НВА «Перлина Поділля», філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Благодійний фонд «МХП-Громаді», ФГ «Левада + М», ФГ «Вільний селянин», Наталія Мельник, Інна Мусіюк та Валентин Лосовський.