Зі святом Івана Купала!

Дата: 07.07.2021 09:05

7 липня за церковним календарем відзначається Різдво Іоанна Хрестителя, празник, який співпадає з одним із найбільших слов’янських свят, що збереглися з часів язичництва – Івана Купала. Для українського народу ці свята мають без сумніву особливе значення, адже цей день являється чудовим проявом наших традицій, що збереглися з часів прабатьків. Вишиті сорочки, плетені вінки, народні пісні – все це без сумніву одні із головних символів України.

В цей день хочеться побажати кожному жителю нашої громади здоров’я, благодаті та радості. Нехай кожен знайде свій цвіт папороті, який за східнослов’янською міфологією дозволяв здійснювати найпотаємніші бажання. Щастя вашим сім’ям, оптимізму та завжди святкового настрою. Зі святом!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК