СТАРТУВАВ ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ ДО ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІЛОГІРСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2027 РОКИ

Дата: 27.07.2021 13:13

За результатами   громадського обговорення, встановлено, що жителі громади більшістю голосів підтримали «Моделі розумної громади».  Проте потрібно зважати й на те, що Білогірська громада є однією з найбільших аграрних громад Хмельницької області, а тому відкидати  «Модель агропромислового розвитку території» недоречно.

Саме тому на основі двох моделей розвитку громади  було сформовано бачення розвитку Білогірської  громади.

Білогірщина - край білих гір та природної мінеральної води, територія раціонального використання природних ресурсів  з конкурентоспроможною та інвестиційно привабливою економікою в сфері агровиробництва та переробної промисловості, що розвивається за рахунок використання інноваційних технологій. Білогірська громада – це місце комфортного та безпечного проживання її жителів, відкритих, щирих та гостинних людей.

В рамках даного бачення робочою групою напрацьовано стратегічні та операційні цілі а також сформовано завдання до Стратегії розвитку  громади.Щоб Стратегія стала дійсно дієвою, запрацювала в усіх населених пунктах громади розпочато наступний етап - розробка Плану реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, основною частиною якого стане каталог проектних ідей.

А тому запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку громади долучитися до формування Плану реалізації та подати проектні ідеї, які будуть спрямовані на впровадження ключових напрямів реалізації Стратегії.

Збір проектних ідей триватиме до 16.08.2021 р. включно...

Заповнену форму проектної пропозиції  надсилайте на e-mail: bilogirya_otg@ukr.net  або поштою на адресу: Білогірська селищна  ради, вул.Шевченка, 44, смт. Білогір’я, 30200, з позначкою «Проектна пропозиція». Також  отримати інформацію, яка цікавить, чи бланки форми проектної ідей, озвучити свою проектну ідею можна в будь – якому старостинському окрузі громади.

Окрім того, якщо ви маєте ідею, але не впевнені, що можете заповнити проектну пропозицію, зверніться до свого старости або в відділ економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій селищної ради, де вам завжди допоможуть.

Кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії та будуть профінансовані у 2021-2027 роках.

ДОДАТКИ:

СТРАТЕГІЧНІ ТА ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ БІЛОГІРСЬКОЇ ГРОМАДИ Завантажити