Білогірщина туристична

Дата: 16.08.2021 12:33

Білогірський край завжди славився красою своєї природи, чудовими людьми, славетною історією та традиціями. Цього року Білогірщина відзначає 580 річницю з моменту першої писемної згадки. За майже шість століть на території нашого краю відбулося чимало подій, які без сумніву залишили свій яскравий слід в історії нашої держави. Наша громада багата на красиві місцини, пам’ятки та таємниці. Та чи кожен знає про них? А тому, запрошуємо усіх до віртуальної подорожі по Білогірщині та закликаємо кожного долучатися до проєкту "В твою скарбничку, Україно"!

Кожен має можливість поділитися своїми матеріалами, знаннями та історіями про наш рідний край, які без сумніву стануть магнітом для туристів, адже Білогірщині дійсно є що показати, чим вразити та чим пишатися.

Матеріали можна надсилати на електронну адресу osvbilhro@ukr.net з приміткою "В твою скарбничку, Україно"!