Святкування 30-річниці Дня Незалежності України в Білогірській громаді

Дата: 24.08.2021 20:52

День Незалежності України без сумніву являється найбільшим святом нашої держави. Особливо ціна самостійності відчувається в умовах сьогодення, коли навіть через 30 років з моменту історичного дня, українці повинні відстоювати свою незалежність.

З нагоди 30-річниці відбули урочисті заходи. Незважаючи на спробу «небесної канцелярії» завадити проведенню святкувань, дійство все ж відбулось. Попри дощову погоду, яка суттєво «підпортила» задумки організаторів, всі гості заходу змогли насолодитися чудовим концертом у виконані, як місцевих виконавців, так і гостей з Ямполя та Кременця.

Зі словами привітання перед присутніми виступили голова Білогірської селищної ради Василь Мельник, депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, заступник голови Шепетівської районної ради Олексій Глушаков, депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, Ямпільський селищний голова Василь Кордонець, представник народного депутата України Олени Копанчук та керівник проектів західного регіону Благодійного фонду «МХП – Громаді» Людмила Баранчук, які також відзначили кращих жителів Білогірської громади подяками та пам’ятними подарунками.

Не обійшлося дійство і без зіркових гостей. Негода не завадила запальному виступу ВІА ТоШоНаДо, Сашку Невже та Андрію Заліско, чиї пісні неабияк зігрівали всіх присутніх. Приємним сюрпризом для гостей стала святкова лотерея, завдяки якій переможці отримали, як приємні речі щоденного вжитку, так і корисну побутову техніку. На завершення, для найбільш витривалих, була влаштована святкова дискотека у супроводі світлодіодного шоу Нікалекс.

Варто відзначити відчутну допомогу та подякувати за підтримку місцевих спонсорів та меценатів, без яких навряд чи вдалося б організувати святкування, а саме:

- генеральному директору ТОВ НВА «Перлина Поділля» - Сергію Іващуку;

- директору філії «Рідний край» ПРаТ «Зернопродукт МХП» - Сергію Прокопчуку;

- благодійному фонду МХП «Громаді» в особі Людмили Баранчук;

- голові білогірської партійної організації «Батьківщина» - Анатолію Денисюку;

- голові ФГ «Вільний селянин» Олегу Кашперуку;

- ФГ «Гранд» в особі Людмили Яворської;

- голові ФГ «Дружба» Віктору Кузьмуку;

та приватним підприємцям: Наталії Андрошук, Аллі Шевчук, Валентину Зацепанюку, Наталії Мельник, Катерині Саєнко, Володимиру Савчуку, Леоніду Карпінському,Володимиру Білану, Анатолію Рожанському, Ларисі Комаринській, Ларисі Мельник та Дмитру Бійчуку.