Стань патронатною сім'єю - зроби світ добрішим

Дата: 26.08.2021 16:27

Є діти, які потрапили у складні життєві обставини. Тепер люди, які надають їм допомогу, мають можливість отримати державну підтримку. Ви також маєте таку нагоду. Це зветься сімейним патронатом. Така допомога складна справа. Тому один з членів родини буде отримувати: зарплатню, додаткову грошову допомогу на утримання кожної дитини, консультуватися у медиків і психологів.

Патронатною сім'єю може стати будь-яка сімейна пара, яка пройшла навчання на спеціальних курсах та виховала хоча б одну дитину, яка є старшою за дванадцять років. Строк перебування дитини в такій родині до пів року. За цей час її повернуть батькам, всиновлять, або передадуть опікунам. У своїх домівках доглядайте за дітьми, які потребують допомоги. Приєднуйтесь до програми, робіть світ добрішим.