29 серпня - День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2021 08:42

29 серпня – одна з найтрагічніших дат в новітній українській історії. В цей день, сім років тому, відбулася найстрашніша битва за період війни на Донбасі, яка увійде в історію, як Іловайський котел. За різними даними, в кровавій бійні наша країна втратила 366 кращих синів українського народу, які віддали своє життя за рідну землю.

Сьогодні по всій країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На жаль не оминули трагічні події війни на Донбасі й Білогірську громаду. В боях з російським окупантом загинули Федір Лопацький (25 січня 2015 рік, поблизу села Санжарівка), Роман Матвієць (23 липня 2016 рік, с. Новозванівка), Олександр Омельчук (17 жовтня 2017 рік с. Зайцеве), чиї імена на віки будуть вписані в небесну книгу героїв.

Щире співчуття родичам, близьким та знайомим загиблих. Схиляю голову перед їхнім подвигом. Честь і слава захисникам України! Герої не вмирають! Вмирають вороги!

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК