Білогірська ДЮСШ - зайняла 2- місце у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу

Дата: 30.08.2021 08:48

Команда Білогірської ДЮСШ 2012-2013 р.н. взяла активну участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу "Sataniv Summer Cup" який проходив в смт.Сатанів 27-29 серпня 2021 року.

Участь в турнірі прийняли команди:

Білогірської ДЮСШ;

ФК "StsrBalls" 1 м.Хмельницький;

ФК "Юніор" Вапнярка 2;

ФК Поділля м.Хмельницький;

ФК "Viva Cup" м.Хмельницький;

ФК "StsrBalls" 2 м.Хмельницький;

ДЮСШ Сатанів;

ФК "Юніор" Вапнярка 1.

Команди були розподілені на 2 групи та грали за коловою системою.

Команда Білогірської ДЮСШ у своїй групі перемогла команду ФК "StsrBalls" 1 м.Хмельницький з рахунком 9-3, також перемогли команду ФК "Юніор" Вапнярка 2 з рахунком 7-3, та команду ФК Поділля м.Хмельницький з рахунком 6-4, де стали беззаперечним лідером групи.

У фінальній грі за 1-2 місце команда Білогірської ДЮСШ зустрілася з командою ФК "Viva Cup" м.Хмельницький які стали лідерами своєї групи. Гра проходила за перемінним домінуванням як однієї так і іншої команди, але , напевно психологічно більш готовими були Хмельничани. У підсумку футболісти Білогірської ДЮСШ поступилися команді ФК "Viva Cup" м.Хмельницький з рахунком 7-3 та стали срібним призером турніру.

Адміністрація Білогірської ДЮСШ та батьківський актив дякує за сприяння у виїзді команди генеральному директору ТОВ НВА " Перлина Поділля" Іващуку Сергію Петровичу, а також вітаємо з чудовим результатом юних футболістів та Тренера Левчука Артема Сергійовича.