Акція «Готуємо дітей до школи»

Дата: 30.08.2021 14:47

Проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи» вже стало доброю традицією.

Напередодні Першого вересня фахівцями Відділення у справах дітей, сім’ї та молоді, обліку бездомних громадян та Служби у справах дітей Білогірської селищної ради здійснено виїзди в сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою вивчення готовності дітей до нового навчального року, забезпечення шкільною формою, спортивним одягом, взуттям, шкільним приладдям. Завдяки небайдужим жителям нашої громади в рамках даної акції діти мали змогу отримати одяг та взуття.

Акцією охоплено 8 сімей, в яких виховується 24 дитини (с.Йосипівці, с.Держаки, с.Квітневе, с. Вільшаниця, с. Окіп, смт.Білогір’я).