З Днем знань!

Дата: 01.09.2021 07:56

Шановні вчителі, учні, батьки та освітяни!

Від щирого серця хочу привітати вас з початком нового навчального року. З першим дзвінком для кожного з вас розпочнеться нова сторінка вашого літопису, сповнена радістю, а інколи й розчаруваннями, проте саме ці емоції й роблять навчальні роки незабутніми.

В умовах сьогодення, хочеться побажати кожному насамперед міцного здоров’я, а також, щоб поняття дистанційна освіта залишилось у минулому. Хочу побажати вчителям, педагогам, наставникам терпіння, достойної оплати праці, поваги від вихованців, а також, щоб зерно науки, яке ви сієте в молоді розуми дало щедрий урожай. Не меншого терпіння зичу батькам, адже саме ви головний вчитель для своєї дитини і лише при умові хорошої взаємодії з викладачами можна досягнути хорошого результату.

Для школярів хочу побажати, щоб навчання приносило не тільки знання, а й задоволення. Шкільні, як і студентські роки найкращі в житті кожного з нас і хочеться вірити, що вони залишать у ваших серцях яскравий слід й приємні спогади, а отримана наука дозволить досягнути найвищих висот.

З повагою, Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК