Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі

Дата: 22.09.2021 16:31

22 вересня, під головуванням заступника селищного голови Романа Муляра, відбулося друге засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

В присутності запрошених представників фермерських господарств, директорів шкіл, старост було розглянуто ряд проблемних питань, серед яких відшкодування збитків заподіяних тимчасовим зайняттям земельних ділянок, нецільове використання земельних ресурсів, погіршення якості ґрунтового покриву та інше.

Головним спеціалістом відділу державного контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області були внесені пропозиції щодо шляхів розв'язання даних проблем.