Свій 90-річний ювілей відзначає житель Білогір'я Пясецький В’ячеслав Васильович

Дата: 24.09.2021 14:05

90 років - вік, який уособлює собою мудрість прожитих років. Пясецький В’ячеслав Васильович, який сьогодні святкує досить поважний ювілей, являється яскравим прикладом, як в настільки зрілому віці залишатися сильним духом та повним невичерпної енергії, бути прикладом для наслідування доньці, двом онукам та правнукові.

Оглядаючись на прожиті роки ювілярові дійсно є чим пишатися. Все життя він працював на різних роботах, має за плечима багатий життєвий досвід, але однією з головних була робота в пожежній частині.

Білогірська селищна рада в особі керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк, в.о. директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» Зої Басок, від імені селищного голови Василя Мельника привітали ювіляра. Хочеться сказати, що Ваш ювілей – черговий доказ того, що 90 років – це зовсім не похилий вік. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам, щоб здоров'я дозволяло прожити ще не один десяток років.