Зустріч з вихованцями Білогірського будинку сімейного типу

Дата: 29.09.2021 17:58

Зустрічі з вихованцями Білогірського будинку сімейного типу вже давно стали хорошою традицією. Напередодні свята милосердя та любові – Дня усиновлення, яке відзначається 30 вересня, представники Білогірської селищної ради в особі керуючої справами виконавчого комітету Юлії Панасюк відвідали діток закладу.

З умовами родинного будинку ознайомилися й почесні гості, в особі голови Шепетівської РДА Анатолія Катеренчука, заступника Віктора Паламарчука та керівника служби у справах дітей Юлії Богуш, які були приємно вражені умовами та атмосферою, яка панує в дитячому будинку сімейного типу. В ході екскурсії були обговорені актуальні проблеми та різні питання побуту.