Патронат над дитиною як вид тимчасової зайнятості

Дата: 30.09.2021 09:03

29 вересня 2021 року у Білогірській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся семінар із загальних питань зайнятості на який завітала завідувач відділенням у справах сім’ї, дітей та молоді, бездомних громадян КУ «Центр соціальних послуг Білогірської селищної ради Світлана Панчоха та спеціаліст служби у справах дітей Оксана Медвєдєва, які проінформували присутніх про послугу патронату над дитиною. Ознайомили учасників семінару з поняттям патронату над дитиною, хто такий патронатний вихователь, основними вимогами до кандидатів та соціальними гарантіями. Світлана Панчоха зазначила, що патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. За свою роботу патронатний вихователь щомісяця отримує грошове забезпечення, соціальну допомогу на утримання та виховання дитини. Метою патронату є: забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга патронату над дитиною набуває значної актуальності, яка забезпечить дитині безпеку, догляд, виховання та реабілітацію дитини в умовах сім’ї, а батькам дасть можливість усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати професійний соціальний супровід.