З Днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2021 09:24

Однією з найважливіших і найпотрібніших професій завжди була і буде професія вчителя. Це унікальний фах, від якого залежить успішність і прогресивність країни. Закласти фундамент знань, відкрити найкращі якості, розвинути таланти та вміння - це лише крапля в морі серед навиків, якими володіють та користуються працівники освіти.

Сьогодні, в першу неділю жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти. З нагоди свята хочу привітати всіх вчителів, викладачів, працівників навчальних закладів, дошкільної, позашкільної, інклюзивної освіти, всіх, хто причетний до свята, всіх хто жертвує частинкою себе виховуючи нове покоління, створює майбутнє нашої держави. Хочу подякувати освітянам за вашу нелегку і не завжди гідно оцінену працю. Бажаю вам міцного здоров’я, вдячних та старанних учнів, творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Зі святом!

З повагою, Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК