Обстеження умов проживання сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах

Дата: 08.10.2021 10:46

В наш час, співпраця працівників різних галузей являється дуже важливою, адже в кінцевому результаті така діяльність забезпечує кращі результати та взаємну користь для усіх сторін.

Так, 7 жовтня 2021 року з метою здійснення контролю за умовами проживання дітей начальник служби у справах дітей Сергій Довгошей, спільно з фахівцем із соціальної роботи ЦНСП Марією Борщевською, поліцейським офіцером громади Олегом Гаврилюком та старостами старостинських округів Юрієм Куцом та Вадимом Габателем відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо виконання ними батьківських обов’язків та виховання дітей, надано інформаційні та психологічні послуги.