Своє 90-ліття відсвяткувала жителька Білогірської громади Сологуб Марія Полікарпівна

Дата: 12.10.2021 16:13

90 років - вік, який уособлює собою мудрість прожитих років. Сологуб Марія Полікарпівна, яка сьогодні святкує свій ювілей, являється яскравим зразком, як в настільки поважному віці залишатися прикладом для великої родини, порадницею, люблячою матір’ю, бабусею, прабабусею.

Оглядаючись на прожиті роки ювілярці дійсно є чим пишатися. Все життя вона пропрацювала у колгоспі бригадиром рільничої бригади, народила 5 дітей. Є активною учасницею художньої самодіяльності, яка і до тепер не розлучається з піснею. Сьогодні вона може гордитися 8 внуками, 7 правнуками, з уст яких протягом дня не затихають слова подяки й привітання.

Білогірська селищна рада в особі начальника юридичного відділу Романа Теребія, директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білогірської селищної ради» Зої Басок, старости Старостинського округу №10 Ніни Мінкевич приєдналась до вітань ювілярки. Хочеться побажати Марії Полікарпівні міцного здоров’я, щоб сім`я була опорою, бадьорим настрій був завжди та теплом любові рідні зігрівали вас довгі роки.