Захід до Дня захисника та захисниць України

Дата: 13.10.2021 16:28

Війна на сході України триває вже сьомий рік. Боротьба за незалежність нашої країни триває вже не одне століття. Всю свою історію наша держава веде боротьбу даючи гідну відсіч загарбникам. Попри силу ворогів, незважаючи на їх постійні зазіхання, завдяки хоробрим синам українського народу весь світ знає Україну, як сильну, волелюбну націю.

14 жовтня наша країна буде відзначати День захисника та захисниць України і свято Покрови Пресвятої Богородиці. З нагоди свята голова Білогірської селищної ради Василь Мельник привітав військовослужбовців. До слів привітання приєднався також представник ТОВ НВА “Перлина Поділля” Валентин Лосовський, який від імені генерального директора Сергія Іващука вручив захисникам вітчизни приємні подарунки. Вагомий внесок військовослужбовців перед країною відзначили військовий комісар Ігор Новосядлий та представники духовенства Степан Маковський та Олександр Теравський.

Слова подяки за подвиги синів героїв отримали також і сім’ї загиблих в АТО, візит до яких був нанесений по завершенню мітингу. Окрім слів підтримки були також обговорені наявні проблемні питання, які будуть вирішенні найближчим часом.