З Днем захисика та захисниць України!

Дата: 14.10.2021 08:30

Шановні захисники рідної землі та незалежності нашої держави!

Від щирого серця хочу привітати вас з православним святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника і захисниці України. Богородиця Діва Марія споконвіку вважалася захисницею українського воїнства, а тому й не дивно, що саме сьогодні - 14 жовтня, ми відзначаємо свято мужності та відваги.

В цей день хочу подякувати кожному, хто боронив та боронить рідну землю. Саме ваша хоробрість дозволяє з впевненістю дивитися в завтрашній день, саме завдяки вашим подвигам та звитягам ми можемо насолоджуватися мирним небом над нашою Батьківщиною. Ви славні нащадки козацького роду, Ви наша гордість і слава, приклад для наслідування.

З нагоди свята хочу побажати усім міцного, козацького здоров’я, незламності духу та віри у власні сили. Миру та достатку вашим сім’ям, рідним і близьким. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим та довгим. Зі святом!

З повагою, Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК