З 30 жовтня Хмельниччина переходить у «червону» зону

Дата: 27.10.2021 17:13

???? Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, за результатами якого було прийнято рішення встановити з ? 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки в семи областях України, в тому числі й у Хмельницькій області.

???? (https://cutt.ly/kRDv6jJ).

На «червоному» рівні зберігаються всі обмеження «помаранчевого» рівня, а також забороняється:

? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

? робота розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

? робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

? проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

? робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеознімання.

? Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за наявності «зеленого» COVID-сертифікату у всіх відвідувачів та працівників названих закладів чи організаторів та учасників масових заходів.