28 жовтня - День вигнання нацистського окупанта з території України

Дата: 28.10.2021 13:23

Друга світова війна - одна з найтрагічніших сторінок в історії людства. Особливо відчутний, болючий слід вона залишила в літописах нашої країни. У війні проти німецького окупанта загинуло за різними підрахунками до десяти мільйонів українців, які віддали своє життя боронячи рідну землю.

28 жовтня 1944 року стало визначною датою в протистоянні з фашистським загарбником, адже саме в цей день, 77 років тому були визволені останні окуповані гітлерівцями території України.

З нагоди Дня вигнання нацистського окупанта з території України представники Білогірської селищної ради разом з працівниками ЦКіД вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, поклавши квіти до пам’ятного знаку.

Пам’ять про героїв буде жити вічно!