Оголошення про початок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Білогірської селищної ради до 2027 року

Дата: 03.11.2021 16:26

З 03 листопада  по 03 грудня 2021 року проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Білогірської селищної ради  до 2027 року.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії зі змістом якої можна ознайомитися за посиланням.  Крім цього, з текстом Стратегії можна ознайомитись  в адміністративних будинках (старостатах)  населених пунктів громади та у відділі економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій.

Просимо Вас до 03 грудня 2021 року  включно на електронну адресу  bilogirya_otg@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (Завантажити).

Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках (старостатах)  населених пунктів громади та у відділі економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій.

Контактною особою з  питань громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Білогірської селищної ради   є начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Прадун Катерина Дмитрівна.

Усі зібрані матеріали будуть опрацьовані, систематизовані у єдиний документ та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Білогірська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.

Заява про визначення обсягу СЕО(стратегічної екологічної оцінки) Переглянути
Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Білогірської селищної ради до 2027 року Переглянути