Чудо острів села Гулівці

Дата: 03.11.2021 17:59

Нестача дитячих майданчиків, місць, де наймолодші жителі нашої громади можуть провести час, являється достатньо серйозною проблемою, причому не лише на місцевому рівні, а й на рівні держави. Забезпечення умов для активного відпочинку малечі - перший крок на шляху до здорової нації.

В рамках реалізації проєкту «Чудо острів села Гулівці» були проведені роботи по прибиранню та очищенню місцевого парку, встановленню дитячого майданчику, облаштуванню лавок та ряд інших робіт по благоустрою.

Варто відзначити, що реалізувати заплановане було б складно без керівника підприємства МХП «Рідний Край» Сергія Прокопчука, регіонального менеджера Благодійного фонду "МХП-Громаді" Людмили Баранчук, місцевого підприємця Сергія Шубчика, які долучилися до фінансування проєкту, а також всіх небайдужих мешканців старостату.