9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:05

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва!

Від щирого серця хочу привітати вас з вашим професійним святом. Ваш внесок в розвиток культури неоціненний, ваш талант, творчі ідеї, ініціативність являються рушієм змін в сучасному суспільстві. Ви являєтесь хранителями української пісні, народного танцю, саме ви відкриваєте молодому поколінню прекрасний світ українського фольклору, звичаїв та традицій, чим завжди славилася наша держава.

З нагоди свята хочу побажати вам творчого ентузіазму, натхнення та оригінальних ідей. Бажаю, щоб у ваших сім’ях завжди панував затишок та благополуччя. Нехай всі ваші життєві плани, ідеї та мрії, втілюються в життя, а кожен день дарує радість та життєві перемоги.

Білогірський селищний голова

Василь МЕЛЬНИК