Шістнадцята чергова сесія Білогірської селищної ради

Дата: 19.11.2021 13:49

Сьогодні, 19 листопада 2021 року, під головуванням Білогірського селищного голови Василя Мельника, відбулася шістнадцята чергова сесія Білогірської селищної ради восьмого скликання.

В ході засідання було розглянуто ряд питань, серед яких наступні:

? внесення змін до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Білогірської селищної ради та викладення його в новій редакції;

? безоплатну передачу автобуса CHAZ;

? включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Білогірської селищної ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону об’єкта оренди;

? затвердження звіту генерального директора КНП «Білогірський ЦПМСД Білогірської селищної ради» Хмельницької області;

? затвердження звіту директора комунального підприємства «Білогір’я спецтрансбуд» Білогірської селищної ради;

? надання матеріальної допомоги на лікування;

? внесення змін до бюджету Білогірської селищної ради на 2021 рік;

? ряд земельних питань.

По завершенню сесійного засідання творчий колектив ЦКіД Білогірської селищної ради з нагоди прийдешнього свята Дня працівника сільського господарства підготував святковий концерт. Зі словами привітаннями перед присутніми виступив представник депутатського корпусу Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, який окрім пам’ятних грамот кращим представникам сільського господарства Білогірської громади, від імені міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка передав фінансовому директору ТОВ НВА «Перлина Поділля» Миколі Чубатому вітальну грамоту за багаторічну, сумлінну працю та внесок у розвиток сільського господарства. Від імені депутата Хмельницької обласної ради Сергія Іващука кращі представники аграрного сектору громади були відзначені пам’ятними подяками та подарунками.

Важливу роль представників сільського господарства у розвитку Білогірщини відзначив селищний голова Василь Мельник, який приєднався до привітань та вручив провідним трудовим колективам: ТОВ НВА «Перлина Поділля», філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» та ТОВ «Маяк» подяки з нагоди свята.