Проведення конкурсного відбору з придбання на вторинному ринку службового житла для медичних працівників закладів охорони здоров'я Білогірської селищної ради Білогірського району Хмельницької області

Дата: 11.11.2021 15:54

Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: Комісія для придбання службового житла лікарям; 30200, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, смт. Білогір'я, вул. Шевченка, 44.

Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надати до комісії пакет документів:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням:
  • найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номер телефону;
  • прізвища та ініціалів фізичної особи, місця проживання, номера телефону.
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчена в установленому порядку.
  2. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб).
  3. Копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).
  4. Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.
  5. Витяг з Державного реєстру обтяжень нерухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень.
  6. Копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно та копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно.
  7. Копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно.
  8. Копія технічного паспорта на квартиру (будинок).
  9. Копія документа, що посвідчує право на земельну ділянку (у разі потреби).

Вимоги для об’єкта закупівлі (житла – будинку, квартири):

• житло (будинок, квартира) повинно бути запропоноване у житлових будинках на вторинному ринку;
  • житло (будинок, квартира) повинно бути благоустроєним та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам і придатним для проживання (енергозабезпечення, газопостачання, водопостачання).
  • вартість одного кв. метра загальної площі (з урахуванням ПДВ) житла не повинна перевищувати середньої ринкової ціни на вторинному ринку житла в смт. Білогір?я та загальна вартість квартири становить не більше 200 тис. грн.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс".

Конкурсна документація подається до Білогірської селищної ради Білогірського району Хмельницької області до 19.11.2021 року (включно) за адресою: 30200, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, смт. Білогір'я, вул. Шевченка, 44.

Конкурс відбудеться: 23.11.2021 року о 11 год. 00 хв. за адресою: 30200, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, смт. Білогір'я, вул. Шевченка, 44, тел./факс (03841) 2-12-55.

Комісія для придбання службового житла лікарям