Перевірка експлуатації пічного опалення та побутових електричних обігрівачів у сім'ях зі складними життєвими обставинами

Дата: 19.11.2021 15:57

З настанням холодів збільшується кількість порушень, які стосуються експлуатації пічного опалення та побутових електричних обігрівачів.

З метою попередження негативних явищ спеціалістом служби у справах дітей Оксаною Мєдвєдєвою спільно з завідувачкою відділення у справах дітей, сім’ї та молоді, обліку бездомних громадян Світланою Панчохою та заступником начальника Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України Валентином Артемчуком проведено відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час зустрічі особлива увага зверталась на умови, в яких проживають діти, безпечності пічного опалення та виконання батьківських обов’язків. Зокрема, надано вичерпну інформацію щодо правил експлуатації електрообігрівачів, недопущення залишення в приміщеннях дітей без нагляду дорослих та відповідальності за правопорушення. Батькам роздано інформаційні буклети з питань безпеки в осінньо-зимовий період.